HomeЖиття парафіїМи є не тільки дітьми Божими, а й дітьми Марії!
3

Минулої неділі в усіх церквах відзначали величне свято – Введення в Храм Пресвятої Богородиці. І о. Роман, зазначаючи, що ми є не тільки дітьми Божими, а й дітьми Марії, пояснив, чому дітей вели до церкви і яке значення це мало у часи Богородиці, розкриваючи разом з тим таємниче покликання Марії стати Божою матір’ю, матір’ю Спасителя усього світу.

Через призму поведінки Йоакима та Анни, які вперше привели Марію до Бога, священик похвалив сьогоднішніх батьків, адже вони, від того часу, коли також вперше привели своїх дітей до храму, не перестають їх і далі водити до церкви.  «Коли дитині не розповідати про Бога, вона не буде нічого знати про власну душу і про те, що на неї чекає вічність», – сказав о. Роман. Ще одним аргументом є те, що коли дітям не говорити по Бога, то прийдеться Богові говорити про своїх дітей. О. Роман також переказав моторошні, проте стимулюючі, слова одного священика до батьків, про те, коли дітей не приводити щонеділі до Бога, то потім доведеться носити їм передачі.

Посередницею ж між Богом та людьми є наша Небесна Матір – Пресвята Богородиця, яка є дуже близько до свого сина і має велику силу просити про ласки для кожного із нас. Тому у це Богородичне свято о. Роман закликав дякувати Богу за наших дітей і просити Марію про ЇЇ заступництво для цілої нашої України та наших родин.

Після Божественної Літургії у катехитичній школі «Воскресіння» лунали вітальні слова вдячності та благословення для о. Романа з нагоди іменин. Дякуючи за щирість та увагу, о. Роман сказав, що щасливий бути директором катехитичної школи і мати стільки духовних дітей, за яких на кожній Службі Божій молиться, щоб Господь доторкався до їхніх сердець, щоб на їхньому шляху завжди були добрі люди і щоб Господь допомагав нести хрести їхніх щоденних обов’язків. «Священик – це особа, яка служить іншим, однак без Ваших молитов моє служіння буде поганим», – сказав о. Роман і усім присутнім побажав «Многая літа».

Ірина ДОМБРОВСЬКА


Коментарі

Ми є не тільки дітьми Божими, а й дітьми Марії! — Коментарів немає

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>