HomeЖиття парафіїНапередодні свята Миколая …. у катехитичній школі
20161218_142546

Напередодні свята Миколая о. Роман особливо звернув увагу на тому, що таке доброта і разом з дітьми пригадував, хто той такий добрий чоловік і чому так з нетерпінням на нього чекають і дорослі, і діти. Тому і на Службі Божій молився за добродіїв і жертводавців, адже завдяки матеріальній пожертві, молитовній підтримці та присутності уже п’ять років існує та процвітає катехитична школа «Воскресіння». Священик молився також за доброту один до одного і щоб Господь кожного винагородив за його духовну та матеріальну жертву для цієї недільної школи. А за посередництвом Св. Миколая просив у Бога для жертводавців многії літа.

Після Божественної Літургії діти подарували присутнім казку про Миколая та за таку увагу до цього святого, вірші та пісні св. Миколай прийшов та винагородив усіх смачними та приємними подарунками.

                               Ірина ДОМБРОВСЬКА


Коментарі

Напередодні свята Миколая …. у катехитичній школі — Коментарів немає

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>