HomeЖиття парафіїСлужба Божа на кінець календарного року
15542192_1181852458517004_3365778581591526568_n

Остання Служба Божа  в катехитичній школі на кінець календарного року була як подяка Богові за всі нагоди, які Він для нас створював протягом цього часу. Та й сам Христос у тому ж дусі скеровував того дня до нас Боже слово, розповідаючи про вечерю – ту велику особливу зустріч, і наголошував на  великодушному запрошені, яке стосувалося вибраних, проте вони знехтували усім вічним заради примарливих клопотів та не першочергових завдань у своєму житті.

 «Майно, робота, бізнес, домашні справи та  особисте життя  – це далеко не повний перелік того, чим ми прикриваємо наше небажання щось робити, але ми повинні пам’ятати одне: Господь Бог не пробачає змарнованих шансів», – сказав о. Роман, аналізуючи Євангеліє від Луки, адже, згідно нього, Боже Царство успадкують усі, крім тих, хто був запрошений і відмовився.

«Бог кожну хвилину неустанно скеровує до людей свої повідомлення, створює для них можливості», – продовжував священик і цитував Владику Бенедикта, який говорив, що ми дуже часто не шукаємо нагоди, як використати ту можливість, а тільки шукаємо причини, як від тої можливості відмовитися.

Тому, підсумовуючи, о. Роман рекомендував не марнувати запрошень Божих на недільну Службу Божу та зустріч із Богом у Пресвятій Євхаристії, щоб наше життя могло преображатися та ставати досконалішим.

А те, настільки ми є досконалі та чим нас обдарував Бог, усі бажаючі могли показати на святі талантів, яке відбулося відразу після Божественної Літургії та прикрашення новорічної ялинки у катехитичному центрі.

                              Ірина ДОМБРОВСЬКА


Коментарі

Служба Божа на кінець календарного року — 1 коментар

  1. De toute façon les matchs très difficiles face à un adversaire dangereux, c’est après avoir collé 3-2 et 1..dans le cas contraire, quelque soit le résultat, l&rer17;adv82sai#e ne jouait pas à son niveau normal… et/ou, j’étais diminué mais je préfère ne pas en parler..

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>