HomeЖиття парафіїУ перший день Нового року
Logo

У перший день Нового року чуємо початок Євангелії від Матея про родовід Ісуса, починаючи від Адама та Єви і закінчуючи народженням Христа, тим самим відкриваючи нам на початку року важливу істину про те, що кожен з нас повинен пригадати свій родовід, звідки ми походимо, хто є нашими прародичами.

«Якщо ми не знаємо нашого минулого, ми не варті нашого майбутнього», – почав так свою проповідь о. Роман, акцентуючи увагу ще й на тому, що ми не тільки повинні пам’ятати свою українську історію, але й християнську, адже християнство – ще одна переказана нам спадщина від дідів-прадідів.

Цього дня у Євангелії чуємо також про те, що від Ісуса Христа починається нова епоха, бо Він спас свій народ, навіть вже в Його імені була закладена Його відкупительна місія. «Бог приходить до нас у новонародженому дитятку, Він завжди з нами, Він у нас, ми у Ньому живемо і помираємо до нового життя, бо Христос – це початок і мета нашого життя», – сказав священик і заохотив молитися, щоб ми не розминулися з цією метою, не йшли наперекір власному сумлінню, щоб мати мир у сім’ї, родині, місцях праці та щоб цей мир запанував і у нашій державі Україні. Також проповідник переказав слова Богородиці, 100-літній ювілей об’явлень у Фатімі яких ми відзначаємо, що, коли світ буде молитися за Схід, то настане мир у всьому світі.

На закінчення о. Роман побажав, щоб усі присутні достойно підготувалися до свята Різдва Христового, кажучи: «Ісус народжується, щоб принести своє спасіння та благословення кожному, а  коляда – це проголошення наново тої радості Божого народження».

Ірина ДОМБРОВСЬКА


Коментарі

У перший день Нового року — Коментарів немає

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>