HomeЖиття парафіїМИТРОПОЛИТ ВОЛОДИМИР ПРИВІТАВ СТУДЕНТІВ, ШКОЛЯРІВ ТА ОСВІТЯН ІЗ НОВИМ НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ
2

Сьогодні розпочинаємо новий навчальний рік наших студентів і школярів. Хочемо вас щиро вітати, дорогі школярі та студенти, семінаристи, викладачі, педагоги, професори з цим новим часом!

Про це сказав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин сказав 1 вересня наприкінці Архієрейської Божественної Літургії в храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що в Івано-Франківський. На спільну молитву прийшли як спудеї, так і викладачі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, щоби просити Божого благословення на новий навчальний період.

Божественній Літургії передували урочистості в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, який, до слова, цьогоріч відзначає 50-ліття свого існування. Владика привітав студентів та професорів з початком навчального року та побажав невпинно трудитись, щоб отримати найкращі знання.

Митрополит Володимир заохотив ретельно ставитися до своїх навчальних обов’язків і тих, хто навчається, і тих, хто навчає. “Мусимо добре розуміти, що наші знання не є суто нашим, персональним, але наших знань у майбутньому буде потребувати наша Батьківщина Україна“, – переконаний Предстоятель Івано-Франківської Архієпархії.


Коментарі

МИТРОПОЛИТ ВОЛОДИМИР ПРИВІТАВ СТУДЕНТІВ, ШКОЛЯРІВ ТА ОСВІТЯН ІЗ НОВИМ НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ — Коментарів немає

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>