HomeЖиття парафіїВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ АРХІЄПАРХІЇ ТРИВАЮТЬ ПАСТИРСЬКІ ВІЗИТАЦІЇ
thumb-042-4c150023aed39022664c966b90bf4f58

Митрополит Володимир завжди прагне почути голос та потреби кожного деканату. Саме для цього він благословив Голову колегії протопресвітерів о. Івана Репелу здійснити пастирські візити по всіх деканатах нашої Архієпархії. Слідом за Більшівцівським та Калуським протопресвітеріатами отець-візитатор вчора, 12 вересня, відвідав Черченський та Рогатинський.

В ході зустрічі піднялися питання церковного та літургійного життя протопресвітеріатів, молодіжного апостоляту, а також сучасні потреби кожної з парафій. Участь у засіданні взяв також представник Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Михайло Віхоть.

На завершення візиту о. Іван передав від Митрополита Володимира вітальні слова  о. Василю Кривеню та о. Дмитру Бігуну, дякуючи їм за сумлінне виконання їхніх пастирських обов’язків.

http://ugcc.if.ua/novyny/2522-v-ivano-frankivskii-arkhiieparkhii-tryvaiut-pastyrski-vizytatsii.html


Коментарі

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ АРХІЄПАРХІЇ ТРИВАЮТЬ ПАСТИРСЬКІ ВІЗИТАЦІЇ — Коментарів немає

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>