HomeЖиття парафіїДні духовної віднови в катехитичній школі ВОСКРЕСІННЯ
media-share-0-02-05-0b6e2a0e20fadade86a413d7c9d9d72a0315ef7f0997256166945f668d7527b9-2f1db494-a2fe-46e5-b15a-8912c340dab9

3 березня в катехитичному центрі, що діє при Архікатедральному соборі Воскресіння, за підтримки настоятеля собору митр. прот. Юрія Новіцького з ініціативи Катехитичної школи «Воскресіння» розпочались дні духовної віднови на тему: «Піст – повернення до раю». Духовні науки цього дня виголосили: о. Володимир Містерман – заступник очільника екобюро та о. Михайло Дзуль – референт екобюро Івано-франківської Архієпархії УГКЦ.
Розпочався день із Божественної Літургії під час якої отець Володимир розважав над фрагментом Євангелії де розповідалося про прокажених, які просили оздоровлення у Христа. Проповідник вміло провів паралель між тим нещасним чоловіком, нашою планетою і Україною зокрема. Наша земля потерпає від прокази, її біологічний організм не може належним чином виконувати своїх функції через грішне життя людини». Тільки Господь своєю ласкою і людина своєю невтомною і постійною турботою про планету може зупинити процес самознищення.
Після Літургії учасники духовної віднови поділились на дві групи. Діти зібралися у катехитичному класі де у супроводі о. Михайла розглядали вміст «ековалізи», яка складалася з різноманітних пристроїв що мають за завдання берегти електроенергію, воду, газ та інші природні ресурси. Дорослі у цей час досліджували перші сторінки книги Буття де розповідалося про створення світу та людини, яка мала за завдання не тільки користуватися благами Землі, але також турбуватися про ощадне використання її ресурсів.
Цього дня також із духовним словом в поетичній формі до присутніх звернулися вихованці п. Оксани Карпаш (Сливки)

4 березня в неділю, Божественною літургією завершились дні духовної віднови в катехитичній школі ВОСКРЕСІННЯ. Літургію очолив о. Михайло Дзуль екореферент Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ у спів служінні директора школи о. Романа Влашина. У слові-проповіді священнослужитель звернув увагу на покаянні, яке є передумовою змін в житті окремої людини, суспільства, природному середовищі. А передумовою покаяння є віра в Бога. Про решту розповідають світлини…. Дякуємо усім за участь Катехитам, батьким, молоді і дітям. Особлива подяка отцям Володимиру Містерману та Михайлу Дулю за те, що так щиро ділилися любов‘ю до Бога і створеного Богом світу.

 

Пресслужба Архікатедрального Собору.

Comments are closed.