HomeЖиття АрхиєпархіїДорогами Івано – Франківщини проходить Національний автопробіг «На запчастини – тільки машини!»

З 29 по 30 листопада дорогами Івано – Франківщини проходить Національний автопробіг «На запчастини – тільки машини!». Інформаційні акції пробігу відбуваються в рамках міжнародної кампанії «16 днів протидії гендерному насильству»; і спрямовані на широке висвітлення кримінальної проблеми торгівлі людськими органами в Україні.
Ініціатором цього заходу в Івано -Франківській області виступив Благодійний фонд “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ”, який впродовж семи років працює над реалізацією програми запобігання торгівлі людьми спільно з Міжнародною Організацією з міграції.
Перша інформаційна акція автопробігу, що стартує 29 листопада 2011 року о 8.00 год, відбудеться для студентів Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника. Потім учасники автопробігу донесуть інформацію про злочини, пов’язанні з незаконною торгівлею людськими органами до студентів Івано-Франківського ліцею автомобільного транспорту та будівництва, ВПУ № 7 м. Калуш , Богородчанського професійного будівельного ліцею, безробітних, які перебувають на обліку в Яремчанському міському центрі зайнятості та пересічних жителів області. Ввечері 29 листопада естафета автопробігу буде передана до Закарпатської області — представникам ГО “Веста”.
За повідомленням пресцентру БФ “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ”


Коментарі

Дорогами Івано – Франківщини проходить Національний автопробіг «На запчастини – тільки машини!» — Коментарів немає

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>