HomeЖиття АрхиєпархіїПам’ять жертв Голодомору вшанували в обласній бібліотеці

27 листопада в Івано-Франківській обласній бібліотеці презентували книжку „Зернятко надії”:дітям про Голодомор”. На запрошення мережі книгарень „Назарет” до Івано-Франківська приїхала упорядниця книжки – киянка Людмила Юрченко. Вона розповіла про ідею створення збірки, про те, як потрібно її читати та обговорювати з дітьми. Сама Людмила Юрченко – молода мати чотирьох дітей, віком від 11 місяців до 11 років , тож укладаючи книжку „Зернятко надії”, вона в першу чергу орієнтувалася на власних дітей, на їх сприйняття та вікові особливості психології.
Презентацію-реквієм в обласній бібліотеці провів директор книгарні „Назарет” Любомир Стринаглюк. Окрасою зустрічі став акапельний спів актрис Івано-Франківського муздрамтеатру – Галини Баранкевич, Надії Левченко та Олесі Пасічняк. Дівчата виконали маловідомі народні пісні, записані в центрально-українських селах – саме тих, де чорною смугою смерті пройшов Голодомор. Гостя з Києва – Людмила Юрченко – пригостила присутніх специфічною стравою голодних часів: вона зготувала плескачики з полови, висівок, насіння подорожника і лободи. На завершення зустрічі присутні змовили „Отче наш” і „Богородице” за упокій душ, невинно загиблих від Голодомору.
Наступна акція від мережі книгарень „Назарет” матиме оптимістичніший характер. У четвер, 8 грудня, відбудеться презентація книжок Різдвяної серії від львівського видавництва „Колесо”. Планується виступ дитячого вертепу та широка виставка-продаж колядників, вертепних сценаріїв, збірників казок і легенд, саморобок різдвяної тематики.


Коментарі

Пам’ять жертв Голодомору вшанували в обласній бібліотеці — Коментарів немає

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>